O nas

SNP Poland (do 2017 BCC) to niemal 20 lat doświadczeń na rynku IT, ponad 400 klientów w Polsce i kilkudziesięciu innych krajach. To także jedna z największych firm wdrożeniowych w Polsce, jeden z największych polskich eksporterów usług IT, lider rynku usług SAP i dostawca usług outsourcingu IT.

BeeOffice jest autorskim rozwiązaniem przygotowanym w SNP Software Factory. BeeOffice jest dostarczane w środowisku prywatnej chmury obliczeniowej, w oparciu o organizację i infrastrukturę SNP Data Centers.

Nasze atuty:

 • doświadczenie w usprawnianiu setek firm przez narzędzia informatyczne wspomagające zarządzanie, m.in. systemy ERP, HR, CRM, systemy samoobsługi pracowniczej i menedżerskiej, rozwiązania workflow wspierające obieg pracy i dokumentów
 • wiedza – znajomość specyfiki przedsiębiorstw z wszystkich najważniejszych branż, zarówno dużych, wielooddziałowych organizacji, jak i mniejszych firm, tak z Polski, jak i ponad 50 krajów w Europie i poza Europą
 • kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług outsourcingu IT, w tym zapewnienie wysokiej dostępności systemów SAP dla najbardziej wymagających klientów
 • bezpieczeństwo i wydajność infrastruktury – gwarantowane przez SNP Data Centers, działające m.in. wg standardów ISO 27018, ISO 27001 i ISO 20000
 • ludzie – ponad 200 specjalistów od technologii IT i zarządzania w SNP Poland

Nasz zespół to wiedza i doświadczenie ekspertów wywodzących się z SNP Poland, a zarazem – świeże i entuzjastyczne spojrzenie specjalistów wychowanych w świecie Web 2.0, cloud computingu i mediów społecznościowych. Łączymy spojrzenie informatyczne z biznesowym, dbałość o bezpieczeństwo systemów i danych z orientacją na ergonomię i estetykę rozwiązań.

Dyrektorem Działu Rozwoju Oprogramowania w SNP Poland jest Michał Kunze – wcześniej kolejno programista, konsultant SAP, kierownik projektów IT w Polsce i kilkunastu krajach świata, szef biura projektów.


Michał Kunze

Bezpieczeństwo

BeeOffice spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania co do standardów bezpieczeństwa i ochrony danych firmowych. Bezpieczeństwo i wydajność gwarantuje SNP Poland– dostawca BeeOffice.

BeeOffice to rozwiązanie dostarczane w środowisku prywatnej chmury obliczeniowej, w oparciu o organizację i infrastrukturę SNP Data Centers.

BeeOffice łączy zalety rozwiązań chmurowych (dostępność, wydajność) z bezpieczeństwem, wynikającym z jednoznacznego wskazania:

 • podmiotu odpowiedzialnego za ochronę danych (w tym danych osobowych, zgodnie z regulacjami polskiego prawodawstwa)
 • fizycznej lokalizacji przechowywanych danych (centra przetwarzania danych na terenie Polski)

Dla korzystających z BeeOffice oznacza to:

 • najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i ochrony przechowywanych danych
 • spełnienie restrykcyjnych wymagań polskich dotyczących ochrony danych osobowych (m.in. GIODO)
 • pewność, że potrzebne dane są zawsze dostępne dla wszystkich uprawnionych użytkowników i tylko dla nich
 • komfort użytkowania: w BeeOffice dane są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu
 • wydajność pracy w programie, niezależnie od rosnącej liczby użytkowników i przyrostu wprowadzanych danych
   

Dowiedz się więcej, jak zapewniamy bezpieczeństwo

 • SNP Poland: innowacja zakorzeniona w doświadczeniu

  SNP Poland: innowacja zakorzeniona w doświadczeniu

  SNP Poland (do 2017 BCC) to jedna z kilku największych firm wdrożeniowych w Polsce oraz jeden z największych polskich eksporterów usług IT. SNP Poland to 22 lata doświadczeń, ponad 400 klientów w Polsce i kilkudziesięciu innych krajach.

 • SNP Data Centers: absolutne bezpieczeństwo Twoich danych

  SNP Data Centers: absolutne bezpieczeństwo Twoich danych

  Nasze centra przetwarzania danych - SNP Data Centers - to:

  • zaawansowane rozwiązania kopii bezpieczeństwa gwarantujące, że w przypadku awarii dane pozostają bezpieczne
  • nowoczesne systemy ochrony fizycznej urządzeń i systemów: systemy wykrywania pożaru, wilgoci, drgań, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, zapasowe zasilanie i redundantne systemy utrzymania optymalnych warunków pracy serwerów
  • praca w skalowalnym wysokowydajnym środowisku IT, zaawansowane zabezpieczenia sieci i aplikacji
 • Doświadczenie w outsourcingu IT

  Doświadczenie w outsourcingu IT

  Grupa SNP Poland to kilkanaście lat doświadczeń w świadczeniu usług outsourcingu IT, w tym w zapewnianiu wysokiej dostępności i bezpieczeństwa systemów IT dla najbardziej wymagających klientów.

 • Zespół kompetentnych specjalistów

  Zespół kompetentnych specjalistów

  Nasze Centrum Przetwarzania Danych to także ludzie: zespół doświadczonych administratorów IT, specjalistów od oprogramowania, sieci i sprzętu; a także dedykowany zespół Bezpieczeństwa Informacji odpowiedzialny za przestrzeganie wdrożonych standardów.

 • Standard ochrony wrażliwych danych

  Standard ochrony wrażliwych danych

  BeeOffice jako rozwiązanie oferowane w chmurze jako SaaS (Software as a Service), posiada certyfikat ISO 27018. Certyfikat ISO 27018 stanowi niezależną gwarancję bezpieczeństwa i poufności danych klientów, przechowywanych w aplikacji. Norma ISO 27018 dotyczy takich procesów jak: system tworzenia i utrzymania kopii zapasowych danych, szyfrowanie danych, zarządzanie zmianami w aplikacjach, rejestracja aktywności użytkowników i administratorów, zarządzanie kontami użytkowników i ich uprawnieniami.

 • Światowy standard bezpieczeństwa

  Światowy standard bezpieczeństwa

  Nasz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji jest zgodny z normą ISO 27001. Jest to najbardziej restrykcyjna norma poufności, integralności i dostępności informacji. Standard ISO 27001 dotyczy ochrony tworzonych, przechowywanych i przetwarzanych informacji – tym procedury działania administratorów, gwarantujące ochronę przed niepowołanym dostępem.

 • Najlepsze standardy zarządzania usługami

  Najlepsze standardy zarządzania usługami

  Nasz System Zarządzania Usługami IT jest zgodny z normą ISO 20000 i światowymi standardami ITIL. Dają one wytyczne, jak efektywnie obsługiwać zgłoszenia od klientów, reagować na incydenty czy rozwiązywać problemy. Norma definiuje m.in. zarządzanie i raportowanie poziomu usług, zarządzanie dostępnością, pojemnością oraz ciągłością działania, zarządzanie bezpieczeństwem informacji, budżetowanie i rozliczanie kosztów IT, zarządzanie konfiguracją i zmianą oraz relacjami z klientami i dostawcami.

 • System uprawnień w BeeOffice

  System uprawnień w BeeOffice

  W BeeOffice możecie zbudować własny system uprawnień do danych firmowych, zgodnie z Waszą filozofią jawności (lub niejawności) tych czy innych informacji. Dysponujecie zestawem gotowych do wykorzystania, predefiniowanych uprawnień zebranych w tzw. role. Z ich wykorzystaniem samodzielnie decydujecie o poziomach uprawnień dla konkretnych użytkowników - zgodnych ze standardami Waszej firmy.