Moduły

BeeOffice to zestaw przyjaznych i intuicyjnych funkcji przydatnych w codziennym życiu firmy. Wasi pracownicy na pewno je polubią. Wybierzcie z BeeOffice to, co pasuje do Waszych potrzeb. Kolejne funkcje możecie łatwo uruchomić, bez kosztownego projektu.

Firma może uruchomić dowolną kombinację modułów lub jeden wybrany obszar BeeOffice, integrując wybrane funkcje z innymi systemami, np. ERP czy HR. W ten sposób BeeOffice będzie naturalnym uzupełnieniem istniejących rozwiązań IT, w wybranym zakresie funkcji lub w wybranym obszarze organizacji. Zobacz przykładowe scenariusze wykorzystania BeeOffice w firmie.

Centralne elementy BeeOffice to struktura organizacyjna i lista pracowników. Na ich podstawie BeeOffice rozpoznaje zależności przełożeni – podwładni, co pozwala na automatyczne znajdowanie właściwych ścieżek akceptacji (np. dla wniosków zakupowych). Wybór kolejnych modułów i funkcji zależy od potrzeb i preferencji firmy. Co ważne, nieużywane funkcje można „ukryć” – nie będą widoczne dla użytkowników, którzy z nich nie korzystają. W każdej chwili, bez kosztownego projektu, można pracownikom udostępnić kolejne funkcje BeeOffice.