1. Mamy już sporo różnych systemów i systemików w firmie. Po co nam kolejny?

Czy nie masz czasem wrażenia, że zbyt dużą część Twojego czasu pochłaniają sprawy banalne, ale konieczne w codziennej pracy? Niektóre z nich są objęte jakimś rozwiązaniem informatycznym, inne nie są albo są rozsiane po różnych miejscach w firmowym pejzażu IT. Urlop załatwiasz e-mailem, zwolnienie wpisujesz w programie płacowym, rozliczanie pracy zespołu – w Excelu. A rzutnik… no właśnie – u kogo teraz jest, przecież jutro muszę go mieć…
Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które załatwi te problemy bez kosztownego wdrożenia czy rewolucji technologocznej. BeeOffice to osobisty asystent od zadań drobnych, które tak bardzo potrafią irytować. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak wiele czasochłonnych zajęć może zdjąć z Twoich barków.

2. Potrzebujemy takiego rozwiązania, ale tylko w naszym dziale, a nie dla całej firmy. Czy to ma sens?

Ma. BeeOffice sprawdza się wszędzie tam, gdzie zespół ludzi pracuje wspólnie, korzystając w swojej pracy z udostępnionych zasobów (na wyłączność i współdzielonych) i rozliczając się przed przełożonymi. Może to być duża lub mała firma, ale również pojedynczy dział w większej organizacji – a nawet zespół projektowy składający się z pracowników różnych firm. Trzeba tylko wyznaczyć osobę, która przyjmie funkcję administratora aplikacji (ta osoba otrzyma największe uprawnienia).

3. Dane osobowe moich pracowników w rozwiązaniu działającym przez Internet – czy to bezpieczne?

BeeOffice działa w oparciu o organizację i infrastrukturę Centrum Outsourcingowego Grupy BCC, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa danych zgodne m.in. z ISO/IEC-27001 (System Zapewnienia Bezpieczeństwa Informacji).
Dla użytkownika oznacza to pewność, że potrzebne dane będą zawsze dostępne (24/7) dla wszystkich uprawnionych użytkowników, a także ochronę przed niepowołanym dostępem tak z zewnątrz jak i wewnątrz Twojej organizacji. Aby sprawnie pracować z BeeOffice, nie masz obowiązku przechowywania w systemie danych osobowych. Jeśli jednak chciałbyś takie dane wprowadzić, skontaktuj się z nami – zaproponujemy stosowne porozumienie o przetwarzaniu takich danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie BeeOffice, kliknij tutaj.

4. Jak możemy kupić BeeOffice?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i określisz, jaki zakres BeeOffice interesuje Twoją firmę – a my przygotujemy dla Ciebie ofertę! Do kontaktu możesz wykorzystać formularz dostępny tutaj.

5. Jak długo trwa wdrożenie BeeOffice w statystycznej firmie?

Gdy tworzyliśmy BeeOffice, staraliśmy się, aby zarówno korzystanie, jak i jego wdrożenie były jak najprostsze. W przeciętnej firmie uruchomienie BeeOffice trwa tyle, ile wprowadzenie danych i przeszkolenie użytkowników – czynności administracyjne zabierają nie więcej niż kilka dni.

6. Jakie są wymagania techniczne, aby wygodnie pracować w BeeOffice?

Nie mamy żadnych wymagań odnośnie do platformy sprzętowej – bo przecież korzystasz z BeeOffice online. Wystarczy tylko standardowa przeglądarka (IE 9 lub nowsza; aktualna stabilna wersja Firefox lub Chrome) i rozdzielczość ekranu co najmniej 1024x768. W niektórych funkcjach przyda się także MS Excel lub kompatybilna aplikacja. To wszystko.

7. Co mogę dostosować, zmienić w BeeOffice dla mojej firmy, działu?

BeeOffice umożliwia odwzorowanie każdej niemal organizacji/firmy. Na etapie wdrożenia Twoja firma decyduje, jak będą wyglądały w BeeOffice m.in. struktura firmy, nazwy stanowisk i system uprawnień. Wykonuje się konfigurację rodzajów i limitów urlopów dla pracowników, jeśli potrzebne są inne niż standardowe – wprowadza się święta i dni wolne od pracy, dla terminarza definiuje zadania i grupy zadań. Poza czynnościami konfiguracyjnymi możliwe jest dostosowanie BeeOffice również w obszarze grafiki i dodatkowych funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

8. Czy mogę zintegrować BeeOffice z innymi systemami, z których korzystamy, np. z programem płacowym?

Tak, BeeOffice daje możliwość automatycznej wymiany danych z systemami zewnętrznymi poprzez interfejs zbudowany w oparciu o technologię SOA/WebServices.

9. Czyją własnością są dane mojej firmy i pracowników zgromadzone w BeeOffice?

BeeCluster nie nabywa żadnych praw, w tym praw własności intelektualnej, do danych zamieszczanych przez Klienta w BeeOffice.

10. Planujemy, że na początku w BeeOffice będzie pracować 40 osób. Co się stanie, jeśli będziemy chcieli zwiększyć ich liczbę?

Jeśli w trakcie korzystania z BeeOffice zdecydujecie się zwiększyć liczbę użytkowników aplikacji, w każdej chwili możecie zmienić abonament na taki, który umożliwi dostęp większej liczby osób. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje.

11. Czy mamy zapewniony serwis, wsparcie dla użytkowników?

BeeOffice jest aplikacją intuicyjną i zarządzanie nią jest proste. Zakładamy, że pytania lub problemy będą się pojawiały sporadycznie. Dodatkowo dla większości stron aplikacji dostępna jest pomoc kontekstowa, służąca wyjaśnieniem tam, gdzie mogłyby pojawić się wątpliwości. Twój administrator BeeOffice posiada dodatkowo możliwość kontaktowania się z nami bezpośrednio.

12. Chcę się dowiedzieć, w jaki sposób wykonać pewne zadanie w BeeOffice.

Na każdym ekranie BeeOffice znajdziesz ikonkę z literą „i”, po naciśnięciu której wyświetli się pomoc kontekstowa dla obszaru, z którego wywołujesz pomoc.

 

13. Co oznacza status „Zaksięgowany” mojej delegacji/ulopu?

Status „Zaksięgowany” nie oznacza, że w BeeOffice wykonano księgowanie dokumentu. Status ten może być wykorzystany do odzwierciedlenia informacji o zaksięgowaniu danego dokumentu w zewnętrznym systemie księgowym. W zależności od sposobu wykorzystania BeeOffice w Twojej firmie zmiana statusu wykonywana jest automatycznie, przez interfejs do systemu księgowego lub kadrowego, albo ręcznie, przez odpowiedzialną za wykonywanie takich czynności osobę.

 

 

Wyślij znajomemu Do góry Drukuj